Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

reference spokojených klientů

Ačkoliv jsem neměla zrovna dobré zkušenosti s privátními lektory angličitny, tak jsem byla mile překvapena s lektorem angličtiny panem Šmejkalem. Zvolil již od začátku vhodnou látku i tempo výuky a již po pár týdnech jsem zaznamenala velký pokrok. Vřele doporučuji !

Karolína P. - Mníšek Pod Brdy

 

Můj pracovní rozvrh byl velmi náročný a někdy i nevypočitatelný - dlouhý a krátký týden na poště. Prakticky každý týden jsme museli mít výuku v jiný den i hodinu, ale lektora to neodradilo a byl vždy ochoten vyhovět mým časovým požadavkům. Skladba studia byla tak efektivní, že jsem již po prvním měsíci zaznamenala potěšující pokrok....  Mohu jen doporučit.

Tereza - Praha

 

S mojí ženou jsme nemohli dojíždět na lekce do Řep, ale lektorovi to ani trochu nevadilo i když k nám musel dojíždět přes celou Prahu. I když moje úroveň angličtiny byla o dost horší než mé ženy, tak byl lektor schopen vypracovat individuální plán výuky který by vyhovoval nám oběma ! Všechny lekce byly hrozně zajímavé a musím říct že jsme se ani jednou nenudili. Výuka byla hlavně zaměřená na konverzaci, což jsme opravdu přivítali. Po 2 MĚSÍCÍCH JSME UDĚLALI TAKOVÝ POKROK O KTERÉM SE NÁM ANI NESNILO !!    Naučili jsme se více než za 2 roky ve škole...

Karel + Jarmila, Praha

 

Ačkoliv jsem zápasila neustále s angličtinou na Vysoké škole a nevěřila že mi v tom nějaký privátní lektor pomůže tak jsem se obrátila na pana Šmejkala a nelitovala jsem svého rozhodnutí ! Připravil mne jak na náročný reparát tak na další semestry tak, že už po pár měsících byl znát evidentní pokrok v mé angličitně a to ve všech oblastech.....  Už jsem ani nedoufala že mi někdo bude scopen pomoci ale tento lektor mi dal novou naději a velkou sebedůvěru !   Pokud hledáte opravdu dobrého lektora, tak tento je ten pravý !!

Bára K. -  Praha

 

TOPlist